Chcete lepší cenu? Po registraci jsme pro B2B ceny upravili !!

eKitEngine AP362

Kód: 50085706
Novinka
Neohodnoceno
Značka: HUAWEI eKit
3 400,25 Kč 4 114,30 Kč včetně DPH
2-3 dny

11ax indoor,2+2 dual bands,smart antenna

Detailní informace

Detailní popis produktu

Huawei eKitEngine AP362 je stropní/nástěnný přístupový bod (AP) standardu Wi-Fi 6 (802.11ax). Může současně poskytovat služby ve frekvenčních pásmech 2,4 GHz (2x2 MIMO) a 5 GHz (2x2 MIMO) a dosahovat rychlosti zařízení až 2,975 Gb/s. Tento přístupový bod se vyznačuje velkou šířkou pásma a vysokou souběžností při kompaktních rozměrech, což usnadňuje flexibilní nasazení a šetří investice zákazníků. Díky těmto přednostem je AP362 ideální pro scénáře vnitřního pokrytí malých a středních podnikových kanceláří, nemocnic a vysokých škol.

  • Režim duálního rádia: 2,4 GHz (2x2 MIMO)/575 Mb/s + 5 GHz (2x2 MIMO)/2,4Gb/s a 2,975 Gb/s celkem pro zařízení.
  • 1 x elektrický port GE.
  • Vestavěné inteligentní antény zajišťující přesné pokrytí pro STA, snižující rušení a zlepšující kvalitu signálu.
  • Podporuje pracovní režimy Fat, Fit, leader a cloud.

WiFi

  • Standard 802.11ax, který je nejnovější generací standardů Wi-Fi IEEE 802.11, zlepšuje uživatelský komfort ve scénářích s vysokou hustotou přístupu a podporuje frekvenční pásma 2,4 GHz a 5 GHz.
  • MU-MIMO ve frekvenčních pásmech 2,4 GHz i 5 GHz, což umožňuje přístupovému bodu vysílat data do více STA a přijímat je z nich současně a znásobuje využití zdrojů rádiového spektra.
  • Modulace 1024-QAM, která zvyšuje účinnost přenosu dat o 25 % ve srovnání s 802.11ac (256-QAM).
  • Plánování OFDMA umožňuje více uživatelům přijímat a odesílat informace současně, čímž se snižuje latence a zvyšuje efektivita sítě.
  • Technologie prostorového opětovného použití (SR) využívá barvení základní sady služeb (BSS), které umožňuje přístupovým bodům a stanicím STA rozlišovat BSS, čímž se minimalizuje společné rušení kanálů.
  • Cílová doba probuzení (TWT)* umožňuje AP a STA vzájemně vyjednávat o době spánku a probuzení, čímž se zlepšuje životnost baterií STA.

Funkce a vlastnosti označené * lze implementovat prostřednictvím aktualizace softwaru. Následující popis je stejný.

Vysokorychlostní přístup

Přístupový bod podporuje šířku frekvenčního pásma 160 MHz, což zvyšuje počet dostupných datových subnosných a rozšiřuje přenosové kanály. Kromě toho přístupový bod používá modulaci 1024-QAM a MU-MIMO, aby dosáhl rychlosti až 0,575 Gb/s při přenosu dat na 2,4 GHz a 2,4 Gb/s na 5 GHz. Celkem 2,975 Gb/s pro zařízení.

Automatické nastavení rádia

Automatické nastavení rádia umožňuje přístupovému bodu shromažďovat parametry síly signálu a kanálu okolních přístupových bodů a generovat topologii přístupového bodu podle shromážděných údajů. Na základě rušení způsobeného autorizovanými přístupovými body, nepovolenými přístupovými body a přístupovými body bez Wi-Fi a jejich zatížení každý přístupový bod automaticky upraví svůj vysílací výkon a pracovní kanál tak, aby síť fungovala s optimálním výkonem. Tímto způsobem se zlepšuje spolehlivost sítě a uživatelský komfort.

Leader AP

Leader AP integruje některé funkce WLAN kontroleru a lze jej použít ke správě Fit AP v malých a středních podnicích a obchodech, k zavedení přístupu WLAN kontroleru bez nutnosti licencí a k úspoře investic zákazníka.

Záruka dvojího zabezpečení - kabelového i bezdrátového

Pro zajištění bezpečnosti dat integrují přístupové body Huawei drátová a bezdrátová bezpečnostní opatření a poskytují komplexní bezpečnostní ochranu.

Ověřování a šifrování pro bezdrátový přístup

Přístupové body podporují WEP, WPA/WPA2-PSK, WPA3-SAE, WPA/WPA2-PPSK, WPA/WPA2/WPA3-802.1X a WAPI režimy ověřování/šifrování pro zajištění bezpečnosti bezdrátové sítě. Mechanismus ověřování slouží k ověřování identity uživatelů, aby k síťovým prostředkům mohli přistupovat pouze oprávnění uživatelé. Mechanismus šifrování se používá k šifrování dat přenášených bezdrátovými linkami, aby bylo zajištěno, že data mohou přijímat a analyzovat pouze očekávaní uživatelé.

Monitorování neoprávněného zařízení

Přístupové body Huawei podporují WIDS/WIPS a mohou monitorovat, identifikovat, bránit, potírat a provádět upřesněnou správu neoprávněných zařízení, aby poskytly bezpečnostní záruky pro prostředí vzdušného rozhraní a bezdrátový přenos dat.

Ověřování a šifrování kabelového přístupu pro přístupový bod

Řízení přístupu k přístupovým bodům zajišťuje platnost přístupových bodů. Ochrana spojení CAPWAP a šifrování DTLS zajišťují bezpečnost a zlepšují zabezpečení přenosu dat mezi přístupovým bodem a WLAN kontrolerem.

Cloudová správa

Přístupový bod lze spravovat prostřednictvím cloudu, pak není třeba nasazovat síťový kontroler a autentizační server. V režimu správy založené na cloudu lze implementovat bohaté funkce ověřování, jako je ověřování pomocí předsdíleného klíče (PSK), ověřování pomocí portálu, ověřování pomocí SMS a ověřování pomocí sociálních sítí. Tento režim výrazně zjednodušuje síťové připojení a snižuje kapitálové výdaje (CAPEX). Kromě toho lze prostřednictvím cloudové platformy pro správu Huawei implementovat řadu pokročilých funkcí, jako je plánování sítě online na bázi cloudu, nasazení na bázi cloudu, kontrola na bázi cloudu a provoz a údržba na bázi cloudu. Ve scénářích nasazení na více pobočkách jsou cloudové přístupové body nejprve předem nakonfigurovány na platformě pro správu cloudu. Na místě pak stačí cloudové AP zapnout a připojit je k portům přepínače, poté naskenovat QR kód a realizovat AP plug-and-play. Předkonfigurace jsou automaticky doručeny do zařízení, což výrazně zkracuje dobu nasazení sítě. Platforma pro správu cloudu dokáže komplexně a intuitivně sledovat stav sítě, stav zařízení a stav připojení terminálů všech lokalit nájemce, aby se v reálném čase dozvěděla o stavu sítě a běhu služeb.

Technické specifikace
Rozměry (mm) : pr.180 x 35
Hmotnost (kg): 0,51
Typ rozhraní: 1x 10/100/1000 Mbps (RJ45) PoE in
Led indikace: Stav zapnutí, spuštění, chodu, alarmu a poruchy systému
Napájení: DC 12V / PoE 802.3af
Max. spotřeba: 11,2 W
Provozní teplota: -10 ~ 50°C
Skladovací teplota: -40 ~ 70°C
Provozní vlhkost: 5 ~ 98% (nekondenzující)
Nadmořská výška: -60 ~ 5000m
Atmosférický tlak: 53 ~ 106 kPa

 

Radiové parametry
Typ antény Integrovaná Smart anténa
Zisk antény (2,4/5 Ghz) 4 dBi
Výše uvedené zisky jsou špičkové zisky pro jednu anténu.Ekvivalentní zisk antény po spojení všech antén 2,4 GHz nebo 5 GHz je 2 dBi na 2,4 GHz nebo 3 dBi na 5 GHz.
Max. počet SSID pro každé rádio ≤ 16
Max. počet uživatelů ≤ 256
Max. vysílací výkon: 20 dBi kombinovaný výkon
Skutečný vysílací výkon závisí na místních zákonech a předpisech.
Doplňkové parametry

Kategorie: WiFi AP, AC
Záruka: 3 roky
Wi-Fi: Wi-Fi 6 (802.11ax)

Introduction

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptak.cz