Chcete lepší cenu? Po registraci jsme pro B2B ceny upravili !!

ONU

Nejprodávanější

V2808 8GL 5
V2808-8GL-PSE
Skladem (5 ks)
V2808-8GL V1.2
 
1 770,57 Kč
V2808 8GL 5
V2808-8GL
Skladem (3 ks)
V2808-8GL V1.1
 
1 010,67 Kč
V2801Fs
V2801F
Skladem (19 ks)
V2801F
 
881,48 Kč
ma5671
SFP ONU MA5671A
Skladem (3 ks)
534
 
2 507,67 Kč
front left (7)
Huawei OptiXstar P670E
Skladem (2 ks)
P670E-GPON
 
od 2 003,10 Kč
7 položek celkem
V2801Fs
V2801F
Skladem (19 ks)
881,48 Kč

GPON SFP ONU

V2801F
V2808 8GL 5
V2808-8GL
Skladem (3 ks)
1 010,67 Kč

XPON ONU, 8GE

V2808-8GL V1.1
V2808 8GL 5
V2808-8GL-PSE
Skladem (5 ks)
1 770,57 Kč

XPON ONU, 8GE

V2808-8GL V1.2
front left (7)
Huawei OptiXstar P670E
Skladem (2 ks)
od 2 003,10 Kč

ONU, které lze instalovat do boxu typu 86 - 1xGE, 1x POTS, SC/UPC.

P670E-GPON
ma5671
SFP ONU MA5671A
Skladem (3 ks)
2 507,67 Kč

GPON SFP ONU

534
front left (3)
OptiXstar S800E
Skladem (8 ks)
5 319,30 Kč

XGS-PON SFP+ , kompatibilní s EA5800, SC/UPC, podpora AP, IP kamer a routerů AR61xx

S800EXGS01
front left (6)
ZDARMAZDARMA
OptiXstar P805E
Na objednávku
od 21 388,65 Kč

Huawei OptiXstar P805E se používá pro aplikace sítí FTTB (fiber to the building) nebo FTTC (fiber to the curb) pro poskytování datových a multicastových služeb.

H87ZP805E13
Huawei ČR distribuce
Oficiální distribuce
Vytvořil Shoptet | Design Shoptak.cz