Chcete lepší cenu? Po registraci jsme pro B2B ceny upravili !!
Huawei ČR distribuce
Oficiální distribuce
Skladem ONT i OLT
Spoustu věcí skladem
Máme spoustu věcí pro pasivní sítě...
V1600GS
GPON OLT V1600GS
Skladem (14 ks)
6 568,24 Kč

1U OLT, L3 funkce, Cloud management  

V1600GS
V2801
V2801SD-1GPD
Skladem (>100 ks)
483,87 Kč

1xGE, Reverzní PoE napájení

V2801SD-1GPD
EG8141A5 GPON ONT, 1xGE, 3xFE, 1x RJ11, Wi-Fi 4 (801.11n), SC/APC
Akce Výprodej
EchoLife EG8141A5
Skladem (>100 ks)
849,05 Kč

GPON ONT, 1xGE, 3xFE, 1x RJ11, Wi-Fi 4 (801.11n), SC/APC

EG8M8141A5G02
HG325AX
V2804AX
Skladem (>100 ks)
1 011,86 Kč

XPON, 4GE + + WiFi6(AX1800) + 1 USB 3.0Není kompatibilní s MA5801 (zatím)

V2804AX V1.2A
EA5801 CG04 ac front
ZDARMAZDARMA
SmartAX EA5801-CG04-AC
Na dotaz (1 ks)
109 524,77 Kč

SmartAX  EA5801 je kompaktní GPON/XG-PON OLT v 1U boxu. K dispozici jsou 4 GPON/XG-PON combo porty a 4 10G uplinky pro až 1024 uživatelů

528
huawei hn8010ts
Novinka Tip
OptiXstar EN8010Ts-20
Skladem (>100 ks)
3 040,16 Kč

XGS-PON ONT, 1x 10GE, , SC/APC

EN8M8010TSG01
HG5020
HG5033-AX30-3G
Skladem (48 ks)
1 153,37 Kč

3GE + WiFi  6 (3000Mbps) + USB3.0 Router

HG5033-AX30-3G
OptiXaccess EA5801E-FL16-H1
Novinka
ZDARMAZDARMA
od 114 427,36 Kč

OptiXaccess  EA5801E-FL16 je první varianta kompaktního FlexPON OLT v 1U boxu. Nabízí několik řešení pro připojení optických vláken do domácností (FTTH), která splňují požadavky...

+ další
H90Z04EAFL16

banner-titulni-strana-uzsi

Vytvořil Shoptet | Design Shoptak.cz