Chcete lepší cenu? Po registraci jsme pro B2B ceny upravili !!
Huawei ČR distribuce
Oficiální distribuce
Skladem ONT i OLT
Spoustu věcí skladem
Máme spoustu věcí pro pasivní sítě...
XGS
Novinka Tip
49 222,65 Kč

Začněte s XGS-PON řešením

724
GPON SET
Tip
ZDARMAZDARMA
OptiXaccess MA5800-X2 GPON SET
Čekáme na komponenty
91 494,76 Kč

MA5800-X2, 1x řídící karta, 16 GPON portů C+

MA5800X216BASIC
V1600GS (1) (1)
Novinka Tip
ZDARMAZDARMA
VSOL GPON STARTER SET
Skladem (28 ks)
17 289,76 Kč

Seznámení s PON technologií VSOL

VSOLKIT1
GPON OLT V1600GS-O32
Tip
GPON OLT V1600GS-O32
Skladem (5 ks)
7 395,76 Kč

1U OLT, vestavěný splitter 1:32, L3 funkce, Cloud management V1600G je pizza-box GPON OLT s jedním PON portem vhodný pro instalace v objektech do 32 uživatelů.

V1600GS-O32
rear right
Novinka Tip
OptiXstar EG8145X6-10
Skladem (>100 ks)
1 660,71 Kč

GPON ONT, 4xGE, 1xRJ11, 1xUSB, Wi-Fi6 (802.11ax), SC/APC

EG8M8145X6G02
OptiXaccess  EA5801E-GP16-H2
Tip
ZDARMAZDARMA
od 103 639,65 Kč

OptiXaccess  EA5801E-GP16 je kompaktní OLT v 1U boxu. Nabízí několik řešení pro připojení optických vláken do domácností (FTTH), která splňují požadavky na hospodárné a...

+ další
H90Z20EAGP16
huawei hn8010ts
Novinka Tip
OptiXstar EN8010Ts-20
Skladem (90 ks)
2 965,23 Kč

XGS-PON ONT, 1x 10GE, , SC/APC

EN8M8010TSG01
DCSET
Tip
ZDARMAZDARMA
SmartAX MA5800-X2 SET DC
Čekáme na komponenty
37 043,14 Kč

komplet 2U MA5800-X2 s řídící kartou a DC zdrojem

H90Z5BPSB02AG3D

banner-titulni-strana-uzsi

Vytvořil Shoptet | Design Shoptak.cz