Chcete lepší cenu? Po registraci jsme pro B2B ceny upravili !!

ONT

Nejprodávanější

V2902 front left
V2902A
2-3 týdny
V2902A-XG
 
1 299 Kč
HG3110AX XGS front right
HG3110AX-XG
Skladem (40 ks)
HG3110AX-XG
 
1 805,37 Kč
V2804Z-4G
V2804Z-4G
Skladem (89 ks)
V2804Z-4G-HGU
 
517,59 Kč
HG325AX
V2804AX15
Skladem (>100 ks)
V2804AX15 V1.0
 
889,06 Kč
HG325AX
V2804AX
Skladem (93 ks)
V2804AX V1.2A
 
988,12 Kč
24 položek celkem
V2801RD
V2801RD V5.1
Skladem (>100 ks)
401,19 Kč

XPON, 1GE

V2801RD V5.1
V2801
V2801SD-1GPD
Skladem (>100 ks)
472,52 Kč

1xGE, Reverzní PoE napájení

V2801SD-1GPD
V2802RH main
V2802RH
Skladem (>100 ks)
502,23 Kč

XPON ONT, 1Ge+1*2.5Ge

V2802RH
V2804Z-4G
V2804Z-4G
Skladem (89 ks)
517,59 Kč

XPON ONT 4GE L2/L3

V2804Z-4G-HGU
EG8010H
OptiXstar EG8010Hv6
Skladem (>100 ks)
678,31 Kč

GPON Terminál, 1xGE, SC/APC

EG8M8010HG01
HG5020
HG5020-AX15-3G
Skladem (>100 ks)
829,13 Kč

3GE + WiFi 6 (1500Mbps) + USB2.0 Router

HG5020-AX15-3G
7ed7a92c14ce4cb29b50184591b44899
Výprodej
EchoLife EG8040H5
Skladem (9 ks)
888,57 Kč

GPON ONT, 4x GE, SC/APC

EG8M8040H5G01
7ed7a92c14ce4cb29b50184591b44899
OptiXstar EG8040H6
Skladem (69 ks)
888,57 Kč

GPON ONT, 4x GE, SC/APC

EG8M8040H6G01
HG325AX
V2804AX15
Skladem (>100 ks)
889,06 Kč

XPON, 4GE + WiFi6(AX1500) + 1 USB 3.0  

V2804AX15 V1.0
HG325AX
V2804AX
Skladem (93 ks)
988,12 Kč

XPON, 4GE + WiFi6(AX1800) + 1 USB 3.0  

V2804AX V1.2A
HG5020
HG5033-AX30-3G
Skladem (40 ks)
1 126,31 Kč

3GE + WiFi  6 (3000Mbps) + USB3.0 Router

HG5033-AX30-3G
D NQ NP 635394 MLM47625564569 092021 O
Výprodej
ZDARMAZDARMA
EchoLife WA8021V5
Skladem (9 ks)
1 235,77 Kč

Edge ONT, 3xGE, Wi-Fi5 (802.11ac)

WA8M8021V5W27
Nahoru
Další produkty
Huawei ČR distribuce
Oficiální distribuce
Vytvořil Shoptet | Design Shoptak.cz