Chcete lepší cenu? Po registraci jsme pro B2B ceny upravili !!

eKitEngine S220-48P4S(380W)

Kód: 98012379
Neohodnoceno
Značka: HUAWEI eKit
ZDARMAZDARMA
huawei s220 48p4s poe switch ekitengine s220 48p4s 48x gb eth 4x sfp 380w image1 jpg big ies3030281
18 036,96 Kč 21 824,72 Kč včetně DPH
obvykle 45 dní

48*10/100/1000BASE-T ports(380W PoE+), 4*GE SFP ports, built-in AC power

Detailní informace

Detailní popis produktu

Flexibilní ethernetová síť 

 • Kromě tradičního protokolu STP (Spanning Tree Protocol), protokolu RSTP (Rapid Spanning Tree Protocol) a protokolu MSTP (Multiple Spanning Tree Protocol) přepínače řady eKitEngine S220 podporují nejnovější protokol ERPS (Ethernet Ring Protection Switching) standard v oboru. ERPS je definován v normě ITU-T G.8032.
 • Poskytuje přepínání ochrany na milisekundové úrovni na základě tradičních funkcích Ethernet MAC a bridging.

Diverzifikovaná kontrola zabezpečení

 • Přepínače řady eKitEngine S220 podporují více režimů ověřování zabezpečení včetně ověřování MAC adres a ověřování 802.1X a dynamicky poskytují uživatelské zásady (VLAN, QoS a ACL). eKitEngine S220 series switches podporují ověřování 802.1X na bázi portů, ověřování podle adresy MAC a ověřování ve více režimech.
 • Přepínače řady eKitEngine S220 poskytují řadu mechanismů na obranu proti útokům DoS a útokům zaměřeným na uživatele. Útoky DoS jsou cílené na přepínače a zahrnují útoky SYN flood, Land, Smurf a ICMP flood. Útoky zaměřené na uživatele zahrnují útoky na falešné servery DHCP, útoky typu IP/MAC spoofing, útoky typu DHCP request flood a útoky s proměnlivými DHCP CHADDR v paketech.
 • Přepínače řady eKitEngine S220 mohou generovat a udržovat záznamy o vazbách DHCP snooping a zahazovat neplatné pakety které neodpovídají záznamům vazeb. Důvěryhodné a nedůvěryhodné porty služby DHCP snooping lze specifikovat, aby bylo zajištěno, že uživatelé připojovali pouze k autorizovanému serveru DHCP.

Snadný provoz a údržba

 • Přepínače řady eKitEngine S220 lze spravovat a udržovat pomocí protokolů SNMPv1, SNMPv2c, SNMPv3, CLI a webového systému, nebo SSHv2.0.

Napájení PoE

 • Modely PoE přepínačů řady eKitEngine S220 poskytují následující možnosti: Rychlé PoE: PoE přepínače mohou dodat napájení zařízením během několika sekund po zapnutí, což je odlišné od běžných přepínačů, které dodávají napájení po instalaci napájecích modulů za 1 až 3 minuty. Pokud PoE přepínač restartuje kvůli výpadku napájení, ihned po zapnutí začne opět dodávat napájení, aniž by čekal na dokončení restartu. To výrazně zkracuje dobu vypnutí napájení pro zařízení
 • Perpetual PoE: Když se přepínač PoE restartuje (například při aktualizaci softwaru), pokračuje v napájení těchto zařízení navazující PD, čímž je zajištěno nepřetržité napájení PoE.

Chytrá aktualizace

 • Přepínače řady eKitEngine S220 jsou založeny na platformě Huawei Online Upgrade Platform (HOUP) a podporují inteligentní upgrade když získají cestu k aktualizaci verze z HOUP a stáhnou nový systémový software. Proces upgradu je vysoce automatizovaný, protože podporuje upgrade jedním kliknutím. Kromě toho tato funkce podporuje předběžné nahrání systémového softwaru, což značně zkracuje dobu upgradu a zkracuje dobu přerušení služby.
 • Smart upgrade výrazně zjednodušuje operace upgradu zařízení. Tato funkce pomáhá zákazníkům snížit značné náklady na údržbu. Kromě toho je politika upgradu HOUP používá ke standardizaci cesty upgradu, což výrazně snižuje riziko selhání upgradu.

Cloudová správa

 • Aplikace Huawei eKit umožňuje uživatelům konfigurovat, monitorovat a kontrolovat přepínače v cloudu, čímž se omezuje nasazení na místě a náklady na obsluhu a provoz a snižuje provozní náklady sítě.
 • Přepínače řady S220 eKitEngine podporují jak režim správy v cloudu, tak režim správy on-premise. Tyto dva způsoby režimy správy lze flexibilně přepínat podle potřeby, aby bylo dosaženo plynulého vývoje a zároveň se maximalizovala návratnost investic do správy (ROI).

Doplňkové parametry

Kategorie: Switche
Záruka: 3 roky
? PoE+: Ano
? Uplink porty: SFP (1GE)

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptak.cz