Chcete lepší cenu? Po registraci jsme pro B2B ceny upravili !!

eKitEngine S310-48T4S

Kód: 98012203
Neohodnoceno
Značka: HUAWEI eKit
9 135 Kč 11 053,35 Kč včetně DPH
2-3 dny

48*10/100/1000BASE-T ports, 4*GE SFP ports, AC power

Detailní informace

Detailní popis produktu

Flexibilní ethernetové sítě

 • Kromě tradičního protokolu STP (Spanning Tree Protocol), protokolu RSTP (Rapid Spanning Tree Protocol) a protokolu MSTP (Multiple Spanning Tree Protocol) přepínače řady eKitEngine S310 podporují nejnovější protokol ERPS (Ethernet Ring Protection Switching) standard v oboru. ERPS je definován v normě ITU-T G.8032. Poskytuje přepínání ochrany na milisekundové úrovni na základě tradičních funkcích Ethernet MAC a bridging..
 • Přepínače řady eKitEngine S310 také podporují funkci Smart Link, která zajišťuje zálohu uplinků. Jeden přepínač může být připojen k několika agregačním přepínačům pomocí několika spojení, což výrazně zvyšuje spolehlivost a dostupnost.

Diverzifikovaná kontrola bezpečnosti

 • Přepínače řady eKitEngine S310 podporují několik režimů bezpečnostní autentizace, včetně autentizace pomocí MAC adresy a autentizace 802.1X, a dynamicky poskytují uživatelské politiky (VLAN, QoS a ACL). Přepínače řady eKitEngine S310 podporují portovou autentizaci 802.1X, autentizaci pomocí MAC adresy a multimodální autentizaci.
 • Přepínače řady eKitEngine S310 poskytují řadu mechanismů k obraně proti útokům typu DoS a útokům zaměřeným na uživatele. DoS útoky jsou zaměřeny na přepínače a zahrnují útoky typu SYN flood, Land, Smurf a ICMP flood. Útoky zaměřené na uživatele zahrnují útoky falešných DHCP serverů, útoky s padělanými IP/MAC adresami, útoky s zahlcením žádostmi DHCP a útoky s proměnlivými hodnotami DHCP CHADDR v paketech.
 • Přepínače řady eKitEngine S310 mohou generovat a udržovat vazby pro sledování DHCP a odmítnout neplatné pakety, které neodpovídají těmto vazbám. Lze specifikovat důvěryhodné a nedůvěryhodné porty pro sledování DHCP, aby se zajistilo, že uživatelé se připojují pouze k autorizovanému serveru DHCP.
 • Přepínače řady eKitEngine S310 podporují striktní učení ARP vstupů, což brání ARP spoofingu a vyčerpávání ARP vstupů a zajišťuje přístup k Internetu pouze pro autorizované uživatele.

Jednoduché provozování a údržba

 • Přepínače řady eKitEngine S310 lze spravovat a udržovat pomocí protokolů SNMPv1, SNMPv2c, SNMPv3, příkazové řádky (CLI), webového systému nebo SSHv2.0. Navíc podporují vzdálený monitoring sítě (RMON), více logovacích serverů, sběr statistik provozu portů a analýzu kvality sítě, což usnadňuje optimalizaci a rekonstrukci sítě.
 • Přepínače řady eKitEngine S310 podporují funkci MUX VLAN. MUX VLAN obsahuje hlavní VLAN a několik podřízených VLAN. Podřízené VLAN lze klasifikovat do skupinových VLAN a oddělených VLAN. Podřízené VLAN mohou komunikovat s hlavní VLAN. Porty ve skupinové podřízené VLAN mohou komunikovat mezi sebou, zatímco porty v oddělené podřízené VLAN nemohou vzájemně komunikovat. Kromě toho přepínače řady eKitEngine S310 podporují VLAN-based Spanning Tree (VBST).

Inteligentní stackování (iStack)

 • Přepínače řady eKitEngine S310 podporují iStack. Více přepínačů podporujících skládání lze logicky seskupit do jednoho virtuálního přepínače.
 • Členové skupiny přepínačů implementují záložní redundantnost k zlepšení spolehlivosti zařízení a využívají mezizařízení linkové seskupení k zlepšení spolehlivosti odkazů.
 • iStack poskytuje vysokou škálovatelnost sítě. Lze zvýšit počet portů, šířku pásma a zpracovatelskou kapacitu skupiny jednoduchým přidáním členských přepínačů do skupiny.
 • iStack také zjednodušuje konfiguraci a správu zařízení. Po vytvoření skupiny jsou několik fyzických přepínačů virtualizovány do jednoho logického zařízení. Můžete se přihlásit do libovolného členského přepínače ve skupině k řízení všech členských přepínačů ve skupině.

Napájení pomocí PoE
Modely s technologií PoE přepínačů řady eKitEngine S310 poskytují následující schopnosti:

 • Rychlé PoE: PoE přepínače mohou dodat napájení zařízením během několika sekund po zapnutí, což je odlišné od běžných přepínačů, které dodávají napájení po instalaci napájecích modulů za 1 až 3 minuty. Pokud PoE přepínač restartuje kvůli výpadku napájení, ihned po zapnutí začne opět dodávat napájení, aniž by čekal na dokončení restartu. To výrazně zkracuje dobu vypnutí napájení pro zařízení
 • Trvalé PoE: Pokud PoE přepínač restartuje (například během aktualizace softwaru), pokračuje v dodávání napájení níže umístěným zařízením s přívodem dat, což zajistí nepřetržité napájení pomocí technologie PoE.

Správa v cloudu
Aplikace Huawei eKit umožňuje uživatelům konfigurovat, monitorovat a kontrolovat přepínače v cloudu, což snižuje náklady na nasazení a údržbu na místě a snižuje celkové provozní náklady na síť (OPEX). Přepínače řady eKitEngine S310 podporují jak správu v cloudu, tak režim správy na místě. Tyto dva režimy správy lze flexibilně přepínat podle potřeby, aby bylo dosaženo plynulého vývoje a maximalizovány návraty z investic (ROI).

Doplňkové parametry

Kategorie: Switche
Záruka: 3 roky
? PoE+: Ne
? Uplink porty: SFP (1GE)

Introduction

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptak.cz