Chcete lepší cenu? Po registraci jsme pro B2B ceny upravili !!

GPON OLT V1600GS-O32

Kód: V1600GS-O32
Tip
Neohodnoceno
Značka: V-Solution
7 395,76 Kč 8 948,88 Kč včetně DPH
Skladem (5 ks)

1U OLT, vestavěný splitter 1:32, L3 funkce, Cloud management

V1600G je pizza-box GPON OLT s jedním PON portem vhodný pro instalace v objektech do 32 uživatelů.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Single PON GPON OLT se splitterem 1×32 Splitter

Vysoký výkon, nízká cena

V1600GS-O32  Single pon with 1×32 splitter GPON OLT
Chassis Rack 1U
GE/10GE QTY 3
Uplink Port RJ45(GE) 2
SFP(GE)/SFP+(10GE) 1
GPON Port Specification QTY 1
Fiber Type 9/125μm SM
Connector SC/UPC, Class C++/Class C+++
GPON port speed Upstream 1.244Gbps
Downstream 2.488Gbps
Wavelength TX 1490nm, RX 1310nm
Built-in splitter 1×32
Transmission Distance 20KM
Optical Splitter 1×32, Built-in
Management Ports 1*CONSOLE port
Backplane Bandwidth (Gbps) 16
Port Forwarding Rate(Mpps) 23.808
Management Mode Console/WEB/Telnet/CLI
Lightning Power supply 4KV
Protection Level Device Interface 1KV

 

V-SOL OLT Management Software

 

Doplňkové parametry

Kategorie: 1U
Záruka: 1 rok
Typ PON sítě: GPON
Velikost (U): 1U

Management

Vyberte si management

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptak.cz