Chcete lepší cenu? Po registraci jsme pro B2B ceny upravili !!

XGS-PON&GPON SFP B+

Kód: OSGXGSC-01
Neohodnoceno
Značka: HUAWEI
ZDARMAZDARMA
s4016560 whd 1 12
19 536,23 Kč 23 638,84 Kč včetně DPH
Na objednávku

modul pro FlexPON kartu

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

XGS-PON&GPON Transceiver

Formát SFP+
Vlnová délka 1577nm(TX1)/1270nm(RX1)
1490nm(TX2)/1310nm(RX2)
Rychlost 9.953G(TX1)/9.953(RX1)/2.488 (RX2)
2.488G(TX2)/1.244G(RX3)
Výkon 1dBm - 4dBm
1.5dBm - 5dBm
Citlivost -26.5dBm
-28dBm
Rozhraní SC/UP

Doplňkové parametry

Kategorie: SFP
Záruka: 1 rok

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptak.cz