Chcete lepší cenu? Po registraci jsme pro B2B ceny upravili !!

GPON SFP B+

Kód: OSG002001
Neohodnoceno
Značka: HUAWEI
672,27 Kč 813,45 Kč včetně DPH
Skladem (40 ks)

Detailní informace

Detailní popis produktu

GPON Transceiver

Formát SFP
Vlnová délka 1490nm(Tx)/1310nm(Rx)
Rychlost 2488M(Tx)/1244M(Rx)
Výkon 1.5dBm-5dBm
Citlivost -28dBm
Rozhraní SC/UPC

 

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: SFP
Záruka: 1 rok

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptak.cz