Chcete lepší cenu? Po registraci jsme pro B2B ceny upravili !!

V2802RH

Kód: V2802RH
1 hodnocení
Značka: V-Solution
501,63 Kč 606,97 Kč včetně DPH
Skladem (>100 ks)

XPON ONT, 1Ge+1*2.5Ge

Detailní informace

Detailní popis produktu

V2802RH (1*2,5GE+1GE XPON ONT) je speciálně navržen pro potřeby telekomunikačních operátorů pro FTTO (kanceláře), FTTD (stolní počítače), FTTH (domácnosti), širokopásmový přístup SOHO, video dohled atd. Je založen na vyspělé technologii XPON, vyznačuje se vysokou spolehlivostí, snadnou údržbou a může poskytovat záruku QoS pro různé služby.
Síťový port ONT 2,5GE může plně vyhovět vysokým požadavkům na šířku přístupového pásma technologie WIFI 6, technologie AR/VR, videa 8K a dalších technologií a může přinést rychlý přístup k internetu a nižší latenci internetu pro domácí uživatele a podnikové uživatele. ONT má vysokou spolehlivost a snadno se spravuje a udržuje. Splňuje mezinárodní technické normy, jako jsou IEEE802.3ah a ITU-T G.984.

Upgrade na superrychlou síť

V-SOL 2.5GbE XPON ONT V2802RH

Odemknutí nejvyššího výkonu 2,5G multigigového pásma a zařízení

Hardware Parameter
Dimension 100mm*92mm*29.5mm(L*W*H)
Net weight TBD
Operating condition Operating temp: –20 ~ +60°C
Operating humidity: 10 ~ 90% (non-condensed)
Storing condition Storing temp:-30~+70℃
Storing humidity: 10 ~ 90%  (non-condensed)
Power adapter DC 12V, 0.5A, external AC-DC power adaptor
Interfaces 1*2.5GbE+1*GE(Option for V2802RH)
Indicators POWER, PON, LOS, WAN, LAN1, LAN2
   
Interface parameter
PON interface 1 XPON port(EPON PX20+ & GPON Class B+)
SC single mode, SC/UPC connector
TX optical power: 0~+4dBm
RX sensitivity: -27dBm
Overload optical power: -3dBm(EPON) or  -8dBm(GPON)
Transmission distance: 20KM
Wavelength: TX 1310nm, RX1490nm
LAN interface 1*2.5GbE+1*GE(Option), Auto-negotiation RJ45 connectors
Button Reset
Function Data
XPON Mode Dual mode,Auto-access to EPON/GPON OLT
Uplink Mode Bridging and Routing Mode
Abnormal protection Detecting Rogue ONU, Hardware Dying Gasp
Firewall DDOS, Filtering Based on ACL/MAC/URL
Basic  Support MPCP discover®ister
Support authentication Mac/Loid/Mac+Loid
Support Triple Churning
Support DBA bandwidth
Support auto-detecting, auto-configuration, and auto firmware upgrade 
Support SN/Psw/Loid/Loid+Psw authentication
Alarm Support Dying Gasp
Support Port Loop Detect
Support Eth Port Los
LAN Support Port rate limiting
Support Loop detection
Support Flow control
Support Storm control
VLAN  Support VLAN tag mode
Support VLAN transparent mode
Support VLAN trunk mode(max 8 vlans)
Support VLAN 1:1 translation mode(≤8 vlans)
Auto VLAN detection 
Multicast Support IGMPv1/v2/Snooping 
Max Multicast vlan 8
Max Multicast Group 64
QoS Support 4 queues
Support SP and WRR
Support 802.1P
L3 Support IPv4 
Support DHCP/PPPOE/Static IP
Support Static route
Support NAT
Management Support CTC OAM 2.0 and 2.1
Support ITUT984.x OMCI
Support TR069/WEB/TELNET/CLI

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: ONT
Záruka: 1 rok
Kompatibilita: MA5800, VSOL V1600
Typ PON sítě: GPON, EPON
Wi-Fi: - - -

Proč potřebujeme 2.5GE ONT pro gigabytovou síť? (EN)

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptak.cz