Chcete lepší cenu? Po registraci jsme pro B2B ceny upravili !!

eKitEngine AP263

Kód: 50084981
Novinka
Neohodnoceno
Značka: HUAWEI eKit
3 111,57 Kč 3 765 Kč včetně DPH
2-3 dny

11ax vnitřní,2+2 dual band,smart anténa,USB, BLE

Detailní informace

Detailní popis produktu

Huawei AP263 je nástěnný přístupový bod (AP) Wi-Fi 6 (802.11ax). Může současně poskytovat služby ve frekvenčních pásmech 2,4 GHz (2x2 MIMO) a 5 GHz (2x2 MIMO) a dosahovat rychlosti zařízení až 2,975 Gb/s. Tento přístupový bod se vyznačuje velkou šířkou pásma a vysokou souběžností při kompaktních rozměrech, což usnadňuje flexibilní nasazení a šetří investice zákazníků. Díky těmto přednostem je AP263 ideální pro scénáře vnitřního pokrytí malých a středních podnikových kanceláří, nemocnic a vysokých škol.
Režim duálního rádia: 2,4 GHz (2x2 MIMO) + 5 GHz (2x2 MIMO), dosahující rychlosti až 575 Mb/s, resp. 2,4 Gb/s, a 2,975 Gb/s pro zařízení.

 • Uplink: 1 x GE; downlink: 1 x GE.
 • Různé režimy instalace pro snadné nasazení, včetně montáže na stěnu a na strop.
 • Vestavěné inteligentní antény pro zajištění přesného pokrytí STA, snížení rušení a zlepšení kvality signálu.
 • Port USB pro externí rozšíření IoT (podpora protokolů jako ZigBee a RFID).
 • Podpora O&M na bázi sériového rozhraní Bluetooth prostřednictvím vestavěného Bluetooth a aplikace CloudCampus APP.
 • Podporuje tři pracovní režimy Fat, Fit a Cloud.

Standard Wi-Fi 6 (802.11ax)

 • Standard 802.11ax, který je nejnovější generací standardů Wi-Fi IEEE 802.11, zlepšuje uživatelský komfort ve scénářích s vysokou hustotou přístupu a podporuje frekvenční pásma 2,4 GHz a 5 GHz.
 • MU-MIMO ve frekvenčních pásmech 2,4 GHz i 5 GHz, což umožňuje přístupovému bodu vysílat data do více STA a přijímat je z nich současně a znásobuje využití zdrojů rádiového spektra.
 • Modulace 1024-QAM, která zvyšuje účinnost přenosu dat o 25 % ve srovnání se standardem 802.11ac (256-QAM).
 • Plánování OFDMA umožňuje více uživatelům přijímat a odesílat informace současně, čímž se snižuje latence a zvyšuje efektivita sítě.
 • Technologie prostorového opětovného použití (SR) využívá barvení základní sady služeb (BSS), které umožňuje přístupovým bodům a stanicím STA rozlišovat BSS, čímž se minimalizuje kanálové rušení.
 • Cílová doba probuzení (TWT)* umožňuje AP a STA vzájemně sjednávat dobu spánku a probuzení, čímž se zlepšuje životnost baterií STA.

MU-MIMO
Přístupový bod podporuje MU-MIMO a podporuje maximálně čtyři spatial streamy, dva spatial streamy na frekvenci 2,4 GHz (2x2 MIMO) a dva spatial streamy na frekvenci 5 GHz (2x2 MIMO). Technologie MU-MIMO umožňuje přístupovému bodu odesílat data na více STA současně, což zdvojnásobuje využití rádiového spektra, zvyšuje počet uživatelů a šířku pásma a zlepšuje uživatelský komfort ve scénářích s vysokou hustotou přístupu.

Vysokorychlostní přístup AP podporuje šířku frekvenčního pásma 160 MHz, což zvyšuje počet dostupných datových sub-kanálů . Kromě toho AP používá modulaci 1024-QAM a MU-MIMO pro dosažení rychlosti až 0,575 Gb/s u rádia 2,4 GHz, 2,4 Gb/s u rádia 5 GHz a 2,975 Gb/s pro zařízení.

Technologie High Density Boost
Společnost Huawei používá následující technologie k řešení problémů ve scénářích s vysokou hustotou, včetně problémů s přístupem, přetížením dat a špatnou zkušeností s roamingem:

SmartRadio pro optimalizaci vzdušného rozhraní

 • Vyrovnávání zátěže při inteligentním roamingu: Algoritmus vyvažování zátěže umožňuje detekci vyvažování zátěže mezi přístupovými body v síti po roamingu STA, aby se upravilo zatížení STA na každém přístupovém bodu, což zlepšuje stabilitu sítě.
 • Inteligentní technologie dynamického přidělování frekvencí (DFA): Algoritmus DFA se používá k automatické detekci rušení v sousedním a společném kanálu a k identifikaci redundantních rádií v pásmu 2,4 GHz. Prostřednictvím automatického vyjednávání mezi jednotlivými AP se redundantní rádio automaticky přepne do jiného režimu (modely AP se dvěma 5G podporují přepínání z 2,4G na 5G) nebo se vypne, aby se snížilo mezikanálové rušení 2,4 GHz a zvýšila se kapacita systému.
 • Technologie inteligentní optimalizace konfliktů: K plánování doby obsazení kanálu a priority služby každého uživatele se používají algoritmy dynamického rozšířeného distribuovaného přístupu ke kanálu (EDCA) a plánování vysílacího času. Tím je zajištěno, že každému uživateli je přiděleno relativně stejné množství času pro využití zdrojů kanálu a služby uživatelů jsou plánovány uspořádaně, což zlepšuje efektivitu zpracování služeb a uživatelský komfort.

 Optimalizace výkonnosti vzdušného rozhraní

 • Ve scénářích s vysokou hustotou, kdy k síti přistupuje mnoho uživatelů, spotřebovává zvýšený počet STA s nízkou rychlostí více zdrojů na vzdušném rozhraní, snižuje kapacitu přístupového bodu a snižuje uživatelský komfort. Proto přístupové body Huawei během přístupu kontrolují sílu signálu STA a odmítají přístup od STA se slabým signálem. Zároveň AP monitorují rychlost online STA v reálném čase a násilně odpojují STA s nízkou rychlostí, aby se STA mohly znovu připojit k AP se silnějším signálem. Technologie řízení přístupu k terminálu může zvýšit efektivitu využívání vzdušného rozhraní a umožnit přístup většímu počtu uživatelů.

 Přednostní přístup 5G (řízení pásma)

 • Přístupové body podporují frekvenční pásma 2,4 GHz i 5 GHz. Funkce přednostního přístupu 5G umožňuje přístupovému bodu řídit STA nejprve do frekvenčního pásma 5 GHz, což snižuje zatížení a rušení ve frekvenčním pásmu 2,4 GHz a zlepšuje uživatelský komfort.

 Záruka dvojího zabezpečení - kabelového i bezdrátového
Pro zajištění bezpečnosti dat integrují přístupové body Huawei drátová a bezdrátová bezpečnostní opatření a poskytují komplexní bezpečnostní ochranu.

Ověřování a šifrování pro bezdrátový přístup
Přístupové body podporují režimy ověřování/šifrování WEP, WPA/WPA2-PSK, WPA3-SAE, WPA/WPA2-PPSK, WPA/WPA2/WPA3-802.1X a WAPI pro zajištění bezpečnosti bezdrátové sítě. Mechanismus ověřování slouží k ověřování identity uživatelů, aby k síťovým prostředkům mohli přistupovat pouze oprávnění uživatelé. Mechanismus šifrování se používá k šifrování dat přenášených bezdrátovými linkami, aby bylo zajištěno, že data mohou přijímat a analyzovat pouze očekávaní uživatelé.

Monitorování neoprávněně používaného zařízení
Přístupové body Huawei podporují WIDS/WIPS a mohou monitorovat, identifikovat, bránit, potírat a provádět upřesněnou správu rogue zařízení, aby poskytly záruky zabezpečení prostředí vzdušného rozhraní a bezdrátového přenosu dat.

Ověřování a šifrování kabelového přístupu pro přístupový bod
Řízení přístupu k přístupovému bodu zajišťuje platnost přístupových bodů. Ochrana spojení CAPWAP a šifrování DTLS poskytují bezpečnostní záruky a zlepšují zabezpečení přenosu dat mezi AP a střídavým zařízením WLAN.

Automatická kalibrace rádia
Automatická rádiová kalibrace umožňuje přístupovému bodu shromažďovat parametry síly signálu a kanálu okolních přístupových bodů a generovat topologii přístupového bodu podle shromážděných údajů. Na základě rušení způsobeného autorizovanými přístupovými body, nepovolenými přístupovými body a přístupovými body bez Wi-Fi a jejich zatížení každý přístupový bod automaticky upraví svůj vysílací výkon a pracovní kanál tak, aby síť fungovala s optimálním výkonem. Tímto způsobem se zlepšuje spolehlivost sítě a uživatelský komfort.

Leader AP
Leader AP integruje některé funkce WLAN AC a lze jej použít ke správě Fit AP v malých a středních podnicích a obchodech, čímž se realizuje přístup WLAN AC bez nutnosti licencí a šetří se investice zákazníka.

Správa založená na cloudu
Přístupový bod lze spravovat prostřednictvím cloudu, pak není třeba nasazovat síťový AC a autentizační server. V režimu správy založené na cloudu lze implementovat bohaté funkce ověřování, jako je ověřování pomocí předsdíleného klíče (PSK), ověřování pomocí portálu, ověřování pomocí SMS a ověřování pomocí sociálních sítí. Tento režim významně zjednodušuje síť a snižuje kapitálové výdaje (CAPEX). Kromě toho lze prostřednictvím cloudové platformy pro správu Huawei implementovat řadu pokročilých funkcí, jako je plánování sítě online na bázi cloudu, nasazení na bázi cloudu, kontrola na bázi cloudu a provoz a údržba na bázi cloudu. Ve scénářích nasazení na více pobočkách jsou cloudové přístupové body nejprve předem nakonfigurovány na platformě pro správu cloudu. Na místě pak stačí cloudové AP zapnout a připojit je k portům přepínače, poté naskenovat QR kód a realizovat AP plug-and-play. Předkonfigurace jsou automaticky doručeny do zařízení, což výrazně zkracuje dobu nasazení sítě. Platforma pro správu cloudu dokáže komplexně a intuitivně sledovat stav sítě, stav zařízení a stav připojení terminálů všech lokalit nájemce, aby se v reálném čase dozvěděla o stavu sítě a chodu služeb.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: WiFi AP, AC
Záruka: 3 roky
Wi-Fi: Wi-Fi 6 (802.11ax)

Introduction

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptak.cz