Chcete lepší cenu? Po registraci jsme pro B2B ceny upravili !!

AC650-256AP

Kód: 02355NCH
Neohodnoceno
Značka: HUAWEI eKit
ZDARMAZDARMA
AC650 1
23 471,87 Kč 28 400,97 Kč včetně DPH
obvykle 45 dní

10*GE ports, 2*10GE SFP+ ports, with the AC/DC adapter

Detailní informace

Detailní popis produktu

AC650-256AP je kapacitní kotroler bezdrátového přístupu (WAC) pro malé kanceláře a domácnosti (SOHO). Může spravovat až 128 přístupových bodů (AP) a integruje funkci přepínače GE Ethernet, čímž dosahuje integrovaného přístupu pro drátové a bezdrátové uživatele. AC650-256AP se vyznačuje také vysokou škálovatelností a nabízí uživatelům značnou flexibilitu při konfiguraci počtu spravovaných přístupových bodů. Díky těmto silným stránkám lze tento WAC použít k budování malých a středních kampusových sítí, podnikových kancelářských sítí, bezdrátových metropolitních sítí (MAN) a sítí s pokrytím hotspotů

Velkokapacitní výkonný design

 • Spravuje až 256 přístupových bodů, což splňuje požadavky kampusů a SOHO.
 • Poskytuje 2 x 10GE optická rozhraní a 10 x GE elektrická rozhraní, která podporují přenosový výkon až 10 Gb/s.

SmartRadio pro optimalizaci WiFi

 • Vyrovnávání zátěže při inteligentním roamingu: Algoritmus vyvažování zátěže umožňuje detekci vyvažování zátěže mezi přístupovými body v síti po roamingu STA, aby se upravilo zatížení STA na každém přístupovém bodu, což zlepšuje stabilitu sítě.
 • Inteligentní technologie dynamického přidělování frekvencí (DFA): Algoritmus DFA se používá k automatické detekci rušení v sousedním a společném kanálu a k identifikaci redundantních rádií v pásmu 2,4 GHz. Prostřednictvím automatického vyjednávání mezi jednotlivými AP se redundantní rádio automaticky přepne do jiného režimu (modely AP se dvěma 5G podporují přepínání z 2,4G na 5G) nebo se vypne, aby se snížilo kanálové rušení 2,4 GHz a zvýšila se kapacita systému.
 • Technologie inteligentní optimalizace konfliktů: K plánování doby obsazení kanálu a priority služby každého uživatele se používají algoritmy dynamického rozšířeného distribuovaného přístupu ke kanálu (EDCA) a plánování vysílacího času. Tím je zajištěno, že každému uživateli je přiděleno relativně stejné množství času pro využití zdrojů kanálu a služby uživatelů jsou plánovány uspořádaně, což zlepšuje efektivitu zpracování služeb a uživatelský komfort.

Různé role

 WAC má vestavěný server Portal/AAA a dokáže zajistit ověřování uživatelů pomocí protokolu Portal/802.1X.

Flexibilní síťování

 • WAC lze nasadit v režimu in-path, off-path, bridge nebo mesh network a podporuje centralizovaný i místní režim předávání.
 • WAC a přístupové body mohou být propojeny v síti na 2. nebo 3. vrstvě. Kromě toho lze nasadit překlad síťových adres (NAT), pokud jsou AP nasazeny v privátní síti a WAC je nasazen ve veřejné síti.
 • Zařízení WAC je kompatibilní s přístupovými body 802.11n, 802.11ac a 802.11ax společnosti Huawei a podporuje hybridní síťové připojení přístupových bodů 802.11n, 802.11ac a 802.11ax pro jednoduchou škálovatelnost.

Vestavěný server pro identifikaci aplikací

 • Podporuje identifikaci aplikací na 4. až 7. vrstvě a dokáže identifikovat více než 6 000 aplikací, včetně běžných kancelářských aplikací a aplikací pro stahování P2P, jako jsou Lync, FaceTime, YouTube a Facebook.
 • Podporuje technologie řízení zásad na základě aplikací, včetně blokování provozu, omezování provozu a zásad úpravy priorit.
 • Podporuje automatické rozšiřování aplikací v databázi podpisů aplikací bez nutnosti aktualizace softwaru.

Komplexní návrh spolehlivosti

 • Podporuje WAC 1+1 HSB a N+1 zálohování, což zajišťuje nepřerušované služby.
 • Podporuje zálohování portů založené na protokolu LACP (Link Aggregation Control Protocol) nebo MSTP (Multiple Spanning Tree Protocol).
 • Podporuje únik ověřování WAN mezi přístupovými body a zařízeními WAC. V režimu místního předávání tato funkce udržuje stávající STA online a umožňuje přístup nových STA, když jsou AP odpojeny od WAC, čímž je zajištěna kontinuita služeb.

Vestavěná vizualizovaná platforma pro správu sítě

 AC650-128AP má vestavěný webový systém, který se snadno konfiguruje a poskytuje komplexní monitorování a inteligentní diagnostiku.

Dashboard

Jedna stránka integruje souhrnné statistiky a statistiky v reálném čase. KPI se zobrazují v grafech, včetně výkonnosti uživatelů, rádiových stanic a přístupových bodů, což uživatelům umožňuje získat užitečné informace z obrovského množství dat a zároveň mít okamžitý přehled o stavu zařízení a sítě.

Diagnostika jedním kliknutím řeší 80 % běžných síťových problémů

Webový systém podporuje inteligentní diagnostiku v reálném čase a periodickou diagnostiku jedním kliknutím z rozměrů uživatelů, přístupových bodů a zařízení WAC a poskytuje proveditelné návrhy na řešení problémů.

Základní technické specifikace
Počet spravovaných AP 256
Počet uživatelů 1024 Maximální počet uživatelů přístupu se liší v závislosti na režimu ověřování.
Počet záznamů MAC adres 2048
Forwarding capability 10 Gbps
Počet VLAN 4096
Počet routovacích záznamů IPv4: 4096
IPv4: 2048
Počet ARP záznamů 4096
Počet předávaných multicastových záznamů 2048
Počet DHCP IP rozsahů adres 64 rozsahů IP adres, z nichž každý obsahuje maximálně 8192 IP adres
Počet ACLs 4096
Rozměry (v x d x h) 43,6 x 210 x 250 (mm)
Rozhraní: 2x 10 GE optický port + 10 x GE RJ45
1x Console (RJ45), 1x USB
Max. spotřeba: 21 W
Hmotnost: 1,47 kg
Provozní podmínky: -60 m až +1800 m
0°C až 45°C
1800 m až 5000 m: Teplota se snižuje o 1°C s každou nadmořskou výškou 220 m.
Relativní vlhkost: 5% ~ 95% nekondenzující
Napájecí modul: AC/DC adapter

Doplňkové parametry

Kategorie: WiFi AP, AC
Záruka: 3 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptak.cz