Chcete lepší cenu? Po registraci jsme pro B2B ceny upravili !!

HG3110AX-XG

Kód: HG3110AX-XG
Neohodnoceno
Značka: V-Solution
1 803,18 Kč 2 181,85 Kč včetně DPH
Skladem (40 ks)

XG-PON 2.5GE+3GE+1POTS+1USB3.0+WiFi 6 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Více zážitků s 10G sítí 

Využívá nejnovější technologii WiFi 6(AX3000) a je vybaven rozhraním ITU-T G.987(XG-PON) s podporou TripplePlay. Umožňuje datové, hlasové a video služby prostřednictvím standardních rozhraní Ethernet, Wi-Fi, FXS a USB a pomáhá tak poskytovatelům internetových služeb poskytovat internetové služby s rychlostí vyšší než 2,5 Gb/s, která je omezena technologií GPON.
HG3110AX with 10 Gigabit Access

Rozhraní pro všechny služby

HG3110AX: New 10G PON ONT Straight Ahead of the 10G Era

 Hardware Parameter
Dimension 244mm*131mm*36mm (L*W*H)
Operating condition Operating temp:0 ~ +55°C
Operating humidity:5 ~ 90%  (non-condensed)
Storing condition Storing temp: -30 ~ +60°C
Storing humidity: 5 ~ 90%  (non-condensed)
Power adapter 12V/2A
Power supply 24W
Interface 1*2.5GE+3*GE+1*POTS+WiFi 6 +1*USB3.0
Indicators PON/LOS, WAN, USB, PHONE, WIFI
Interface Parameter
PON Interface 10G PON port: Class B+
SC single mode, SC/UPC connector
TX optical power: 8dBm
RX sensitivity: -29.5dBm
Overload optical power: -7dBm
Transmission distance: 20km
Wavelength:
   10G EPON: DS 1577nm/US 1310nm
  XG-PON:DS 1577nm/US 1270nm
10G PON layer IEEE 802.3av(10G-EPON)
ITU-T G.987(XG-PON)
User interface 1*2.5GE, Auto-negotiation,RJ45 ports
3*GE, Auto-negotiation,RJ45 ports
1*POTS, RJ11 Connector
1*USB3.0
Antenna 4 ×5dBi  external antennas
USB 1×USB 3.0 for Shared Storage/Printer
Function Data
O&M WEB/TELNET/OAM/OMCI/TR069
Support private OAM/OMCI protocol and Unified network management of VSOL OLT
InternetConnection Support Bridge/Router mode
Multicast IGMP v1/v2/v3, IGMP snooping
MLD v1/v2 snooping
VoIP SIP and IMS SIP
G.711a/G.711u/G.722/G.729 Codec
Echo cancellation,VAD/CNG,DTMF Relay
T.30/T.38 FAX
Caller Identification/Call Waiting/Call Forwarding/Call Transfer/Call Hold/3-way Conference
Line testing according to GR-909
WIFI Wi-Fi 6: 802.11a/n/ac/ax 5GHz & 802.11g/b/n/ax 2.4GHz
WiFi Encryption:WEP-64/WEP-128/ WPA/WPA2/WPA3
Support OFDMA, MU-MIMO, Dynamic QoS, 1024-QAM
Smart Connect for one Wi-Fi name – One SSID for 2.4GHz and 5GHz dual band
Support WIFI Easy-mesh function
L2 802.1D&802.1ad bridge, 802.1p Cos,802.1Q  VLAN
L3 IPv4/IPv6, DHCP Client/Server,PPPoE, NAT, DMZ, DDNS
Firewall Anti-DDOS, Filtering Based on ACL/MAC /URL

Doplňkové parametry

Kategorie: ONT
Záruka: 1 rok
Typ PON sítě: XG-PON
Wi-Fi: Wi-Fi 6 (802.11ax)

Představení HG3110AX-XGS

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptak.cz