Chcete lepší cenu? Po registraci jsme pro B2B ceny upravili !!

XG(S)-PON OLT V3600G1

Kód: V3600G1
Novinka
Neohodnoceno
Značka: V-Solution
ZDARMAZDARMA
V3600G1 ÎÁÎ= 3
106 335,76 Kč 128 666,27 Kč včetně DPH 106 335,76 Kč / 1 ks
Skladem (1 ks)

8*XG(S)-PON, 2*GE(RJ45)+4*25GE(SFP28)+2*100GE(QSFP28), Cloud management, bez SFP+

Detailní informace

Detailní popis produktu

VSOL V3600G1 je nový OLT XG(S)-PON, který byl uveden na trh pro nové optické komunikační sítě. Splňuje mezinárodní standardy, jako jsou ITU-T G.9807 (XGS-PON) a ITU-T G.987 (XG-PON), a může poskytovat dva režimy přístupu k šířce pásma: Asymetrický režim: upstream 2,5 Gb/s, downstream 10 Gb/s; Symetrický režim: upstream 10 Gb/s, downstream 10 Gb/s. Je vhodný pro nasazení ve scénářích s vysokými požadavky na šířku pásma, jako jsou sítě operátorů, FTTx a podnikové sítě. Šasi V3600G1 má výšku pouze 1U a lze jej nasadit v kompaktním prostředí. Používá vysoce výkonné řešení čipové sady, takže výkon je velmi silný. V3600G1 má mnoho portů, poskytuje 2*GE (RJ45) + 4*25GE (SFP28) + 2*100GE (QSFP28) uplink porty pro přenos dat plnou rychlostí linky; poskytuje také 8*XG(S)-PON downlink rozhraní s maximálním poměrem rozdělení 1:256 pro přístup k uživatelskému ONT.

Management Function
• SNMP,Telnet,CLI,WEB,SSH v2;
• Fan Group Control
• Port Status monitoring and configuration
management
• Online ONTconfiguration and management
• User management
• Alarm management

Layer2 Switch
• 32K Mac address
• Support 4096 VLANs
• Support port VLAN
• Support VLAN tag/Un-tag, VLAN
transparent transmission
• Support VLAN translation and QinQ
• Support storm control based on port
• Support port isolation
• Support port rate limitation
• Support 802.1D and 802.1W
• Support static LACP,Dynamic LACP
• QoS based on port, VID, TOS and MAC
address
• Access control list
• IEEE802.x flowcontrol
• Port stability statistic and monitoring

Multicast
• IGMP snooping
• 2048 IP Multicast Groups;

DHCP
• DHCP server,DHCP relay,DHCP snooping
• DHCP option82

Layer 3 Route
• ARP proxy
• 4096 hardware Host Routes,512 hardware
Subnet Routes
• Support 802.1X,Radius,Tacacs+
• Support IP source guard
• Support static route ,dynamic route RIP
v1/v2,RIPng and OSPF v2/v3;
IPv6
• Support NDP;
• Support IPv6 Ping,IPv6 Telnet,IPv6 routing;
• Support ACL based on source IPv6 address,
destination IPv6 address, L4 port, protocol
type, etc;
• Support MLD v1/v2 snooping

PON Function
• T-CONT DBA
• x-GEM traffic
• In compliant with ITU-T G.9807(XGS-PON)
and ITU-T G.987(XG-PON)
• Up to 20KM transmission Distance
• Support data encryption, multi-cast, port
VLAN, separation, RSTP, etc
• Support ONT auto-discovery/link
detection/remote upgrade of software

• Support VLAN division and user
separation to avoid broadcast storm
• Support power-off alarm function, easy
for link problem detection
• Support broadcasting storm resistance
function
• Support port isolation between different
ports
• Support ACL and SNMP to configure
data packet filter flexibly
• Specialized design for system
breakdown prevention to maintain stable
system
• Support RSTP,IGMP Proxy

Dimension (L*W*H)
• 442mm*330mm*43.6mm

Weight
• Net weight of single power: 4.2KG

Power Consumption
• 150W

Working Environment
• Working Temputure: 0°C ~+55°C
• Working Humidity: 10%~85%(noncondensing)

Storage Environment
• Storage Temputure: -40 ~ +85°C
• Storage Humidity: 5%~95%(noncondensing)

 

V3600G1
Chassis Rack 1U 19Inch Standard Box
Uplink Port QTY 8
RJ45(GE) 2
SFP28(25GE) 4
QSFP28(25GE/50GE/100GE) 2
XG(S)-PON Port QTY 8
Physical Interface SFP+ Slots
Connector Type N1/N2a
Max Splitting Ratio 1:256
Management Ports 1*10/100/1000BASE-T out-band port, 1*CONSOLE port, 1*USB2.0, 1*Type-C USB console, 1*MicroSD port
Backplane Bandwidth (Gbps) 970
Port Forwarding Rate(Mpps) 598.176
XG(S)-PON Port Specification
(N1/N2a module)
Transmission Distance 20KM
XG(S)-PON Port Speed XG-PON: Upstream 2.5Gbps, Downstream: 10Gbps
XGS-PON: Upstream 10Gbps, Downstream: 10Gbps
Wavelength Upstream: 1270nm  Downstream: 1577nm
Connector SC/UPC
Fiber Type 9/125μm SMF
TX Power +4dBm ~ +8dBm
Rx Sensitivity ≥-29.5dBm
Saturation Optical Power -9dBm
Lightning Protection Power Lightning Protection 6KV
Interface Lightning Protection 4KV
Power Supply AC 90-264 VAC, 47/63Hz
DC -48 VDC
Number of Fans 4
Management Mode CLI(Console/Telnet/SSH)/WEB/SNMP(EMS)

 

Doplňkové parametry

Kategorie: 1U
Záruka: 1 rok
Typ PON sítě: XGS-PON
? Uplink porty: QSFP( 40/50/100GE), SFP+ (1/10GE)

Introdution

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptak.cz