Chcete lepší cenu? Po registraci jsme pro B2B ceny upravili !!

GPON OLT V1600GS

Kód: V1600GS
Neohodnoceno
Značka: V-Solution
6 406,36 Kč 7 751,70 Kč včetně DPH
Skladem (28 ks)
Příslušenství ?

1U OLT, L3 funkce, Cloud management

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Single PON GPON OLT 

Vysokorychlostní pokrytí optickou sítí i pro malé objekty

V1600GS  Single port GPON OLT
Chassis Rack 1U
GE/10GE QTY 3
Uplink Port RJ45(GE) 2
SFP(GE)/SFP+(10GE) 1
GPON Port Specification QTY 1
Fiber Type 9/125μm SM
Connector SC/UPC, Class C++/Class C+++
GPON port speed Upstream 1.244Gbps
Downstream 2.488Gbps
Wavelength TX 1490nm, RX 1310nm
Max splitting ratio 1:128
Transmission Distance 20KM
Management Ports 1*CONSOLE port
Backplane Bandwidth (Gbps) 16
Port Forwarding Rate(Mpps) 23.808
Management Mode Console/WEB/Telnet/CLI
Lightning Power supply 4KV
Protection Level Device Interface 1KV

 

V-SOL OLT Management Software

 

Doplňkové parametry

Kategorie: 1U
Záruka: 1 rok
Typ PON sítě: GPON
Velikost (U): 1U

Management

Single port GPON OLT

Vyberte si management

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptak.cz