Chcete lepší cenu? Po registraci jsme pro B2B ceny upravili !!

ONT, Strana 2

Nejprodávanější

HG3110AX XGS front right
HG3110AX-XG
Skladem (40 ks)
HG3110AX-XGS2
 
1 846,56 Kč
V2804Z-4G
V2804Z-4G
Skladem (95 ks)
V2804Z-4G-HGU
 
529,40 Kč
HG325AX
V2804AX15
Skladem (>100 ks)
V2804AX15 V1.0
 
909,35 Kč
HG325AX
V2804AX
Skladem (>100 ks)
V2804AX V1.2A
 
1 010,67 Kč
7ed7a92c14ce4cb29b50184591b44899
OptiXstar EG8040H6
Skladem (69 ks)
EG8M8040H6G01
 
908,84 Kč
23 položek celkem
EchoLife EG8145V5 R20
Tip
EchoLife EG8145V5
Skladem (>100 ks)
1 580,59 Kč

GPON ONT, 4xGE, 1x RJ11, USB, Wi-Fi 5 (802.11ac), SC/APC  

EG8M8145VG37
rear right
Novinka Tip
OptiXstar EG8145X6-10
Skladem (>100 ks)
1 700,66 Kč

GPON ONT, 4xGE, 1xRJ11, 1xUSB, Wi-Fi6 (802.11ax), SC/APC

EG8M8145X6G02
optixstar k562
Novinka Tip
OptiXstar K562
Skladem (88 ks)
1 700,66 Kč

Edge ONT, 3xGE, Wi-Fi6 (802.11ax)

K8M562EG09
HG3110AX XGS front right
HG3110AX-XG
Skladem (40 ks)
1 846,56 Kč

XG-PON 2.5GE+3GE+1POTS+1USB3.0+WiFi 6 

HG3110AX-XGS2
HG3110AX XGS front right
HG3110AX-XGS
Skladem (49 ks)
2 353,16 Kč

XGS-PON 2.5GE+3GE+1POTS+1USB3.0+WiFi 6   

HG3110AX-XGS
OptiXstar W626E
OptiXstar W626E
Skladem (2 ks)
2 495,51 Kč

GPON ONT, 4xGE, 1xRJ11, 1xUSB, Wi-Fi6 (802.11ax), SC/UPC

W6M626EG02
huawei hn8010ts
Novinka Tip
OptiXstar EN8010Ts-20
Skladem (>100 ks)
3 036,56 Kč

XGS-PON ONT, 1x 10GE, , SC/APC

EN8M8010TSG01
rear left
OptixStar EG8147X6
Na objednávku
3 600,91 Kč

GPON ONT, 4xGE, 1xRJ11, 1xCATV, 1xUSB, Wi-Fi 6 (802.11ax), SC/APC  

EG8M8147X6G01
OptiXstar EN8145X6Ns
3 796,97 Kč

XGS-PON ONT, 4xGE, 1xRJ11, 1xUSB, Wi-Fi6 (802.11ax), SC/UPC

EN8M8145X6G02
OptiXstar EG8245X6s-8N
OptiXstar EN8245X6s-8N
Skladem (2 ks)
7 503,51 Kč

XGS-PON/ XG-PON ONT, 1x2,5GE+3x 1GE, Wi-Fi6 , 1x RJ11, 1x USB, SC/APC

EN8M8245X6SG01
OptiXstar W826E
8 085,34 Kč

XGS-PON ONT, 4xGE, 1xRJ11, 1xUSB, Wi-Fi6 (802.11ax), SC/UPC

W8M826EG02
Huawei ČR distribuce
Oficiální distribuce
Vytvořil Shoptet | Design Shoptak.cz