Chcete lepší cenu? Po registraci jsme pro B2B ceny upravili !!

V2804AX15

Kód: V2804AX15 V1.0
Neohodnoceno
Značka: V-Solution
909,35 Kč 1 100,31 Kč včetně DPH
Skladem (>100 ks)

XPON, 4GE + WiFi6(AX1500) + 1 USB 3.0

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

V2804AX15 XPON Dual-band WiFi 6 ONT

AX1500 WiFi 6 | OFDMA Multi-User | One SSID Dual Band

Hardware Parameter
Dimension 250mm×145mm×36mm(L×W×H)
Net weight 0.34Kg
Operating condition Operating temp:0 ~ +55°C
Operating humidity:5 ~ 90%  (non-condensed)
Storing condition Storing temp: -30 ~ +60°C
Storing humidity: 5 ~ 90%  (non-condensed)
Power adapter DC 12V, 1.5A, external AC-DC power adaptor
Power supply ≤18W
Interface 1XPON+4GE+USB3.0+WiFi6
Indicators PWR,PON,LOS,WAN,WiFi,ETH1~4,WPS,USB
Interface Parameter
PON Interface 1XPON port(EPON PX20+ and GPON Class B+)
SC single mode, SC/UPC connector
TX optical power: 0~+4dBm
RX sensitivity: -27dBm
Overload optical power: -3dBm(EPON) or  -8dBm(GPON)
Transmission distance: 20KM
Wavelength: TX 1310nm, RX1490nm
User interface 4×GE, Auto-negotiation,RJ45 ports
Antenna 4 ×5dBi external antennas
USB 1×USB3.0 for Shared Storage/Printer
Function Data
O&M WEB/TELNET/OAM/OMCI/TR069
Support private OAM/OMCI protocol and Unified network management of VSOL OLT
Internet connection Support Routing Mode
Multicast IGMP v1/v2/v3, IGMP snooping
MLD v1/v2 snooping
WIFI Wi-Fi 6: 802.11a/n/ac/ax 5GHz & 802.11g/b/n/ax 2.4GHz
WiFi Encryption:WEP-64/WEP-128/ WPA/WPA2/WPA3
Support OFDMA, MU-MIMO, Dynamic QoS, 1024-QAM
Smart Connect for one Wi-Fi name – One SSID for 2.4GHz and 5GHz dual band
Support AX1500
L2 802.1D&802.1ad bridge, 802.1p Cos,802.1Q VLAN
L3 IPv4/IPv6, DHCP Client/Server,PPPoE, NAT, DMZ, DDNS
Firewall Anti-DDOS, Filtering Based on ACL/MAC /URL

Doplňkové parametry

Kategorie: ONT
Záruka: 1 rok
Typ PON sítě: GPON, EPON
Wi-Fi: Wi-Fi 6 (802.11ax)

Představení

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptak.cz