Chcete lepší cenu? Po registraci jsme pro B2B ceny upravili !!

GPON OLT V1600GT

Kód: V1600GT
Neohodnoceno
Značka: V-Solution
15 190,64 Kč 18 380,67 Kč včetně DPH
obvykle 45 dní

1U OLT, duální napájení, L3 funkce, Cloud management

V1600GT je pizza-box GPON OLT se 2 PON porty který splňuje požadavky na flexibilní a rychlý přístup FTTx, vhodný pro různé scénáře, jako jsou odlehlé/nákladově citlivé oblasti, inteligentní průmyslové parky, komerční budovy a FTTM atd.

Detailní informace

Detailní popis produktu

GPON OLT Series

OLT pro rozsahem malé projekty  

Různorodé způsoby použití

 Výkonná bezpečnostní ochrana

 

V1600GT
Chassis Rack 1U 19Inch Standard Box
Uplink Port QTY 4
RJ45(GE) 2
SFP(GE) / SFP+(10GE) 2
GPON Port QTY 2
Physical Interface SFP+ Slots
Supported PON module level Class C++/Class C+++/Class C++++
Max splitting ratio 0,130556
Management Ports 1*10/100/1000BASE-T out- band port, 
1*CONSOLE port, 1*USB2.0
Backplane Bandwidth (Gbps) 208
Port Forwarding Rate (Mpps) 40.176
PON Port Specification Transmission Distance 20KM
PON port speed Upstream 1.244Gbps, Downstream 2.488Gbps
Wavelength TX 1310nm, RX 1490nm
Connector SC/UPC
Fiber Type 9/125μm SMF
TX Power +4.5 ~ +10dBm
Rx Sensitivity ≤ -30dBm
Saturation Optical Power -12dBm
Management Mode WEB, Telnet, CLI

V-SOL OLT Management Software

 

Doplňkové parametry

Kategorie: 1U
Záruka: 1 rok
Typ PON sítě: GPON
Velikost (U): 1U

Management

Vyberte si management

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptak.cz